Kamenica okupio tim; Povratnik Verkić i novajlija Simović

Novi šef stručnog štaba Kasim Kamenica okupio je 10-og januara rukometaše Vojvodine i počeo sa pripremama za novu sezonu. Trofejni stručnjak izabrao je kolege u svom stručnom štabu i to trenerske izdanke našeg kluba. Prvi pomoćnik biće Boris Rojević, a za fizičku spremu zadužen je Aleksandar Tunguz. Mladi treneri dolaze iz našeg omladinskog pogona gde su osvojili sve što se moglo osvojiti u mlađim kategorijama i prirodno je da u momentu kada je prvom timu priključeno gro omladinaca nastave da trasiraju svoj trenerski put zajedno s njima. 

Prva pojačanja u igračkom kadru su povratnik i iskusni golman Svetislav Verkić i desni bek Marko Simović. Verkić je već nosio dres našeg kluba, u međuvremenu se proslavio igranjem u bundesligi za Ajzenah i Melcunen, zatim slovački Tatran, branio je i u Španiji i u Norveškoj. Simović, visok 194 centimetra, bivši je reprezentativac Crne Gore, učesnik Svetskog prvenstva, ima dugogodišnji staž u rumunskoj ligi i petogodišnje članstvo u makedonskom Vardaru.

Slične objave

EHF Cup: Vojvodina – Green Park Aalsmeer (HO... Rukometaši Vojvodine dobili su protivnika u 2. kolu kvalifikacija za EHF Kup. U pitanju je Green Park Tigers iz malog holandskog gradića Alsmera. Ovaj...
Srbijagas: Tradicija se nastavlja Nakon svake trijumfalne sezone pobednički pehar Superlige Srbije predstavljen je u prostorijama generalnog direktora Srbijagasa Dušana Bajatovića. Ovo...
Predsednik AP Vojvodine primio šampione! Predsednik Vlade AP Vojvodina Igor Mirović primio je rukometaše Vojvodine i čestitao im na šestoj uzastopnoj šampionskoj tituli. Hvala vam što ču...

Leave a Reply