Kamenica okupio tim; Povratnik Verkić i novajlija Simović

Novi šef stručnog štaba Kasim Kamenica okupio je 10-og januara rukometaše Vojvodine i počeo sa pripremama za novu sezonu. Trofejni stručnjak izabrao je kolege u svom stručnom štabu i to trenerske izdanke našeg kluba. Prvi pomoćnik biće Boris Rojević, a za fizičku spremu zadužen je Aleksandar Tunguz. Mladi treneri dolaze iz našeg omladinskog pogona gde su osvojili sve što se moglo osvojiti u mlađim kategorijama i prirodno je da u momentu kada je prvom timu priključeno gro omladinaca nastave da trasiraju svoj trenerski put zajedno s njima. 

Prva pojačanja u igračkom kadru su povratnik i iskusni golman Svetislav Verkić i desni bek Marko Simović. Verkić je već nosio dres našeg kluba, u međuvremenu se proslavio igranjem u bundesligi za Ajzenah i Melcunen, zatim slovački Tatran, branio je i u Španiji i u Norveškoj. Simović, visok 194 centimetra, bivši je reprezentativac Crne Gore, učesnik Svetskog prvenstva, ima dugogodišnji staž u rumunskoj ligi i petogodišnje članstvo u makedonskom Vardaru.

Slične objave

Obeležena 70-godišnjica postojanja! Rukometni klub Vojvodina obeležio je 7 decenija od osnivanja kluba Svečanom akademijom u Master centru novosadskog Sajma. Tim povodom je proglašena Zl...
Voša pobedila učesnika Lige šampiona Rukometaši Vojvodine savladali su beloruski Meškov sa 29:23 u utakmici 6. kola SEHA Gazprom lige odigrane u Novom Sadu. To je drugi trijumf našeg prva...
Plej of EHF Kup: Voša protiv Danaca Vojvodina je dobila protivnika u plej fazi za ulazak u grupe EHF kupa. U Novi Sad 17. novembra stiže jedan od najtrofejnijih danskih klubova i lider n...

Leave a Reply