Kamenica okupio tim; Povratnik Verkić i novajlija Simović

Novi šef stručnog štaba Kasim Kamenica okupio je 10-og januara rukometaše Vojvodine i počeo sa pripremama za novu sezonu. Trofejni stručnjak izabrao je kolege u svom stručnom štabu i to trenerske izdanke našeg kluba. Prvi pomoćnik biće Boris Rojević, a za fizičku spremu zadužen je Aleksandar Tunguz. Mladi treneri dolaze iz našeg omladinskog pogona gde su osvojili sve što se moglo osvojiti u mlađim kategorijama i prirodno je da u momentu kada je prvom timu priključeno gro omladinaca nastave da trasiraju svoj trenerski put zajedno s njima. 

Prva pojačanja u igračkom kadru su povratnik i iskusni golman Svetislav Verkić i desni bek Marko Simović. Verkić je već nosio dres našeg kluba, u međuvremenu se proslavio igranjem u bundesligi za Ajzenah i Melcunen, zatim slovački Tatran, branio je i u Španiji i u Norveškoj. Simović, visok 194 centimetra, bivši je reprezentativac Crne Gore, učesnik Svetskog prvenstva, ima dugogodišnji staž u rumunskoj ligi i petogodišnje članstvo u makedonskom Vardaru.

Slične objave

Voša – Zvezda 27:27 Rukometaši Vojvodine odigrali su nerešeno na startu plej ofa Superlige Srbije. Aktuelni šampion je pred svojom publikom remizirao sa Crvenom zvezdom 2...
Svi na Klisu: Voša – Zvezda Rukometaši Vojvodine će utakmicom protiv Crvene zvezde započeti plej of Superlige Srbije. Naš tim je petostruki uzastopni prvak i pokušaće ove sezone ...
Na startu plej ofa protiv Zvezde (21. april u 17:3... U subotu 21. aprila startuje plej of faza - doigravanje Superlige Srbije. Vojvodina će u prvom od 10 mečeva dočekati Crvenu zvezdu (SC Slana Bara u 17...

Leave a Reply