Superkup Srbije: Voša nastavila berbu trofeja

Rukometaši Vojvodine osvojili su prvi trofej u sezoni. Naš tim se ponovo dokopao pehara Superkupa Srbije, šesti put u klupskoj istoriji, nakon trijumfa nad pačevačkim Dinamom sa 25:23 u utakmici odigranoj u Mionici.

Voša je loše odigrala prvo poluvreme sa malo energije, čak 16 primljenih golova naspram 13 datih. U nastavku znatno angažovanije u odbrani, a u napadu organizovanije. Stiglo se do izjednačenja na 20:20 i u finišu ponovo je na scenu stupilo iskustvo kada se “lomi” rezultat za trofej. Čestitke svim igračima i stručnom štabu, a zahvalnost prijateljima kluba i našoj deci najvatrenijim simpatizerima na gromoglasnoj podršci. Nema predaha, slede novi izazovi. Sezona je tek počela, priprema za novu berbu trofeja, a obično to je na proleće.