SEHA: Voša u Top 8

Rukometaši Vojvodine plasirali su se u četvrtfinale SEHA Gazprom lige pošto su uspeli da slave i u revanšu nad Metaloplastikom. Nakon minimalne pobede u Šapcu, u Novom Sadu bilo je 26:24. Naš tim je tako ostvario najveći uspeh od svih sprskih predstavnika u regionalnoj ligi plasmanom među osam najboljih ekipa u novom formatu SEHA Gazprom lige. Vojvodinu očekuje dvomeč sa mađarskim Vespremom.

Slično kao i u Šapcu. Protivnik je vodio u većem delu susretu, ali je naš tim uspeo da preokrene rezultat u drugom poluvremenu. Ponovo je bilo problema u odbrani Vojvodine, vidi se odsustvo povređenih Milaševića i Mirkovića, ali je sjajni Arsenić na golu to nadomestio. Napad nije najbolje funcionisao dok srednjak Nemanja Pribak nije “izmislio” tri gola u drugom poluvremenu i uveo utakmicu u mirniju završnicu za siguran Vošin prolaz u četvrtfinale gde je čeka slavni Vesprem. Galeriju sliku pogledati OVDE.