Rastko debitovao; Voša sigurna u Pazaru za F4 Kupa

Naši rukometaši ostvarili su pobedu u Novom Pazaru protiv istoimenog tima sa 27:18 (10:8) u četvrtfinalu Kupa Srbije. Tako je Vojvodina obezbedila plasman na završni turnir koji će se održati u Zrenjaninu gde brani trofej. Protivnik u polufinalu biće Metaloplastika.

Fantastična odbrana našeg tima od prvog do poslednjeg minuta. Vojvodina je opravdala ulogu favorita. Svakako nije bilo lako igrati na takvom teškom gostovanju, ali su naši igrači ozbiljno shvatili taj izazov i rešili pitanje pobednika početkom drugog poluvremena kada su poveli sa 6-7 golova razlike i zadržali prednost do kraja. Na ovom meču debitovao je naš proslavljeni reprezentativac Rastko Stojković koji je pokazao da će biti značajno pojačanje čime Vojvodina dobija više rešenja, posebno u napadu. Skoro svi igrači su se upisali u strelce što pokazuje pravu timsku igru. Naš tim već u nedelju očekuje veliki meč protiv Vesprema u okviru prvog susreta četvrtfinala SEHA Gazprom lige.