SEHA: Hrabra Voša na -5 protiv Vesprema

Rukometaši Vojvodine poraženi su od Vesprema sa 26:31 (10:15) u prvom meču četvrtfinala SEHA Gazprom lige. Utakmica je odigrana pred skoro 1.000 gledalaca u SC Slana Bara. Revanš je 14.marta u Mađarskoj.

Rukometaši Vojvodine odigrani su fantastično drugo poluvreme koje su završili nerešeno, a mogli su i do mnogo blažeg poraza protiv jedne od najboljih evropskih ekipa. Naš tim je od 10 minuta bio u stalnom egalu sa Vespremom. Pre toga mađarski velikan je imao vođstvo od 6:1 i tu prednost je zadržao do kraja. Nažalost, mnogo promašenih zicera, čak 12 u prvom poluvremenu, odredili su dalji tok utakmice. Ipak, apsolutno možemo biti ponosni na naše momke. Najnovije pojačanje Rastko Stojković je pokazao koliko će nam značiti, posebno u napadu. Bio je i najbolji strelac sa 9 golova, od toga pet iz sedmarca. Sjajno se sarađivao sa Pribakom i Nikolićem. Sve u svemu, novo iskustvo za Vojvodinu, a već naredna prilika protiv Vesprema je 14. marta u Mađarskoj.