Voša remizirala sa Dinamom

Rukometaši Vojvodine igrali su 26:26 (14:13) u 2. kolu A grupe ARKUS lige protiv pančevačkog Dinama. Naš tim tako ima pobedu i remi, a u narednom kolu Vojvodinu očekuje gostovanje Partizanu.

Vojvodina je vodila celu utakmicu, nekoliko puta i sa po tri gola razlike. Poslednji put u 42 minutu sa 18:15. Veliki hendikep desio se kada se u prvom poluvremenu povredio kapiten i naš golman Verkić. Naš tim nije uspeo da prikaže još jednu brilijantnu partiju kao što je to bilo protiv istog rivala nedavno u finalu nacionalnog kupa. Ostaje žal za neki propuštenim prilikama, kao što je i dva promašena sedmerca, ali i zbog nekih propusta u odbrani. Najefikaniji u našem timu bio je desni bek Nikolić sa šest golova.

Tek je početak prvenstva i ko zna zašto je ovo dobro jer dokazivanja će biti na pretek s obzirom na to da ima još 12 kola u prvom delu sezonu. Novi ispit, za novi tim Vojvodine, već je za nedelju dana u Beogradu protiv Partizana.