Super Kup: Voša osvojila trofej

Rukometaši Vojvodine osvojili su trofej Super Kupa Srbije pošto su na beogradskoj Banjici slavili protiv Dinama iz Pančeva sa 32:22 (15:9). Tako je naš tim povratio taj pehar koji je osvojio poslednji put 2020 godine, a ovo je ukupno sedmi pehar u tom takmičenju, drugi u ovoj sezoni 2023-24, nakon Svesrpskog kupa.

Furiozan start našeg tima. Poveli smo sa 5:0. Dinamo je smanjio na 7:9, ali su naši rukometaši uspeli da do kraja poluvremena odu na šest golova prednost. U nastavku su uvećali razliku za konačnih 32:22. Debitant i naš reprezentativac Đorđić upisao je 4 gola i pokazao koliko će važan igrač biti u još važnijim utakmicama koje predstoje. Ocvirk je postigao 5, mvp utakmice bio desno krilo Vorkapić sa 6 golova, dok je najefikasniji bio levo krilo Sunajko sa 7. Već u sredu Vojvodinu očekuje utakmica četvrtfinala Kupa Srbije kada gostuje Crvenoj zvezdi u Beogradu.