KUP: Voša u polufinalu

Rukometaši Vojvodine ostvarili su plasman u polufinale Kupa Srbije prof. dr Branislav Pokrajac. Naš tim je kao gost u beogradskim Šumicama slavio protiv Crvene zvezde sa 33:29. Tako je naš tim ponovo dospeo do završnice nacionalnog kupa na kome brane pehar.

Na poluvremenu bilo je +6 za naš tim. Debitovao je mladi Dodić koga će trener Rojević polako uvoditi u ritam posle dugog oporavka od povrede. Pružio je šansu mnogim igračima znajući da Vojvodinu već uskoro očekuje utakmica sa Partizanom u nastavku prvenstva, a onda i put za Šafhauzen na startu Top 16 Lige Evrope. Ponovo je Vorkapić bio najefikasniji sa 8 golova, a Sunajko koji je povratio formu dodao je 5. Raduje ulazak u ritam i povratnika u srpski rukomet i našeg reprezentativca Đorđića sa 4, koliko je postigao još jedan bek Ocvirk. Vojvodinu već za tri dana 10. februara očekuge gostovanje Partizanu u 16. kolu Superlige. U ponedeljak put za Švajcarsku gde će dan kasnije se sastati sa Kadetenom u prvom kolu Top 16 faze Lige Evrope.