SL: Voša slavila u Leskovcu

Rukometaši Vojvodine savladali su Dubočicu u Leskovcu sa 34:28 (16:15) u utakmici 19. kola Superlige Srbije. To je 18 pobeda našeg tima koji je zadržao prvo mesto na tabeli. Sledi dvonedeljna pauza zbog nastupa reprezentacije, a onda će Vojvodina u narednom kolu dočekati kaćki Jugović.

Uvek teško gostovanje u Leskovcu i nikada se ne može lako računati na pobedu. Iako emotivno ispražnjeni nakon meča u Ligi Evrope gde je Vojvodina slavila nad Kadetenom, ali zbog gola zaostatka nije prošla dalje, uspeli su naši igrači da skupe snage i da trijumfuju. Nakon egala u prvom poluvremenu, mnogo bolja igra u nastavku. Đorđić je predvodio naš tim sa 9 golova, mpv utakmice, a pridružili su mu se Puhovski i Rogan sa po 5, odnosno Pešić i Golubović po 4.