SRL: Voša u finalu

Rukometaši Vojvodine plasirali su se u finale plej-ofa Superlige Srbije pošto su i u revanš utakmici polufinala odigrane u Pančevu slavili nad Dinamom sa 27:25 (10:13). Prethodno je naš tim u Novom Sadu bio bolji nakon boljeg izvođenja sedmeraca. U finalu, za titulu prvaka, boriće se sa boljim iz duela Metaloplastike i Partizana.

Poput u prvom meču, naš tim imao je zaostatak na poluvremenu kada je postigao samo 10 golova. Ipak, u nastavku mnogo bolji protok lopte u napadu gde je sjajni Vorkapić pogađao iz tranzicije, a raduju i igre naših pivotmena Pešića sa 6 odnosno Rogana sa 4 koliko je postigao i Đorđić. Dinamo je imao vođstvo do 52. minuta kada je naš tim napravio seriju od 5:1, poveo sa tri gola razlike i na kraju slavio sa 27:25 za novo veliko finale plej-ofa. Sve čestitke našoj ekipi iza koje je jako duga sezona. Predstoji pauza zbog nastupa reprezentacije, a onda dobra priprema za utakmice gde se odlučuje o tituli.