Voša rutinski sa Šapčanima

Vojvodina je ostvarila pobedu protiv Metaloplastike sa 30:22 u okviru 10. kola Superlige Srbije. Naš tim je tako dospeo i do 15-og boda, te i dalje ima dva manje od lidera Crvene zvezde. U narednom kolu kolu Vojvodina će gostovati u Požarevcu.

14705767_1792694461018916_5557983195590360885_n

Šapčani su vodili sa 7:4 u 11. minutu, a od toga trenutka njihova prednost počela je da se smanjuje. Do kraja poluvremena Vojvodina je povela sa 11:10, a pred odmor je stigla i do tri gola prednosti – 15:12. Vojvodina je postepeno povećavala prednost u drugom delu igre za šta je zaslužna igra u odbrani što je doprinelo lakim golovima u napadu. Maestralno je igrao desni bek Orbović, na kraju strelac 10 golova. Jovanović mu je pravio "društvo", pa je tom bekovskom tandemu dodato još 4 gola koliko je postigao i mladi Grozdanić. Na kraju zaslužena pobeda, raduje i povratak povređenih igrača, a bolje partije očekujemo u drugom delu Superlige.