SEHA: Voša nastavila sa pobedama

Rukometaši Vojvodine ostvarili su novu, treću pobedu u četiri kola SEHA Gazprom lige. Naš tim slavio je nad ukrajinskim prvakom u učesnikom Lige šampiona ekipom Motor iz Zaporožja sa 25:22. Crveno-bele već u subotu očekuje prvi meč 2.kola EHF kupa protiv španskog Ademar Leona.

Vojvodina je odigrala sjajno prvo poluvreme u kome je do 23.minuta primila samo 4 gola, ali je promašila sijaset zicera, posebno iz kontranapada, za ubedljivije vodjstvo nego što je od 14:8. U nastavku konfuzna igra u napadu, pomalo opuštajuća, možda donekle i razumljiva usled odsustva petorice igrača zbog povreda, dok je nekoliko njih stisnulo zube i izdržalo skoro celu utakmicu. Nema vremena za odmor jer već u subotu nas očekuje veliki spektakl u susretu sa slavim španskim Ademar Leonom.