Nove pobede, ali i novi debitanti

Rukometaši Vojvodine pobedili su ekipu Crvenke u gostima sa 35:21 u okviru 8. kola ARKUS lige. Tako je nastavljen pobedonosni niz, pa naš tim ima učinak od 6 pobeda i 1 remija. Zaostali meč 7. kola protiv Proletera biće odigran u sredu 25. novembra u Zrenjaninu.

Iako ponovo bez više od pola tima, sa minimalnim brojem igrača u rosteru, naši rukometaši su nastavili ne samo pobedonosni niz, već i ubedljive igre na parketu. Već na poluvremenu bilo je +10, a protivnik opet spušten na ispod 10 golova. Golmanskom paru, u odsustvu bolesnog Arsenića, Verkiću sa 7 odbrana (50%) i  Andriću sa 8 (42%) priključen je debitant, 17-godišnji Vukašin Marković koji je uz par minuta provedenih na terenu zabeležio i dve odbrane. Tako je trener Boris Rojević sa svojim stručnim štabom nastavio sa uvođenjem mladih snaga iz naše omladinske škole. Najefikasniji na utakmici bili su pivotmen Kurteš i desno krilo Milenković sa po 8 golova. Statistiku pogledajte ovde