Voša slavila u Kaću

Rukometaši Vojvodine slavili su u Kaću protiv Jugovića sa 26:22 (11:10) u okviru 8. kola ARKUS lige. Tako je naš tim dospeo do sedmog trijumfa u prvenstvu.

Dobar otpor Kaćana u utakmici gde je Vojvodina pobedu obezbedila tek u drugom poluvremenu. Nakon početnog vođstva domaćih, naš tim stekao je minimalnu prednost na poluvremenu, a veću razliku u nastavku kada je i napad bio znatno organizovaniji. Imali smo +6 u 50. minutu i potom rutinski prednost pretvorili u pobedu od 26:22. Najefikasniji u našem timu bio je desno krilo Kljajić sa 5, bek Tomić postigao je 4, dok je za najboljeg igrača utakmice proglašen pivotmen Kurteš sa 3.

Naredni meč u okviru 9. kola Vojvodina igra u nedelju u Šapcu protiv Metaloplastike.