Voša rutinski sa +17 protiv Kostolca

Rukometaši Vojvodine ostvarili su još jednu ubedljivu pobedu. Ovoga puta protiv Rudara iz Kostolca, na svom terenu, sa 38:21 u okviru 7. kola ARKUS lige. Naš tim uvećao je bodovni saldo na tabeli sa skorom od 6:1.

Još jedna sjajna predstava naših rukometaša. Reklo bi se rutinski, ali trebalo je na terenu držati koncetraciju svih 60 minuta. Najpre “arsenal” napadačkih akcija, ali onda i stamena odbrana iz čega sve dolazi. Ponovo je bilo veče Gregora Ocvirka strelca 9 golova, uz Grozdanovićevih 8. Desni bek Buneta nastavio je niz i upisao se 6 puta, ali i podelio minutažu sa Milanom Milićem koji je bio precizan 5 puta. Pitanje pobednika nije se dovodilo u pitanje posebno nakon +8 sa poluvremena. Dobra partija našeg tima koga očekuje nastavak prvenstva kao priprema za treće kolo EHF kupa početkom idućeg meseca.