ARKUS: Vojvodina – Šamot 30:22

Rukometaš Vojvodine savladali su Šamot iz Arandjelovca sa 30:22 (14:12) u utakmici 7.kola plej-ofa ARKUS lige. Tako je naš tim zadržao maksimalan učinak na tabeli i lidersku poziciju.

Vojvodina je otpor protivnika slomila u drugom poluvremenu kada je postepeno povećavala razliku. Ponovo smo na delu videli Vošinu mladost. Pivotmen Luka Rogan u još jednom meču bio je stoprocentan sa 7 od 7, kao i Srdjan Milić 4/4 dok je Branko Tomić imao tek jedan promašaj iz igre 5/6. Posle duže pauze zbog povrede raduje povratak Miljana Bunjevčevića, kao i Gregora Ocvirka na čiju formu ćemo, nadamo se, još samo malo pričekati. Nove minute upisao je još jedan omladinac, golman Marko Draško. Važna pobeda u nastavku borbe za šampionsku titulu.