KUP: Voša nosi +6 u Pančevo

Rukometaši Vojvodine savladali su Dinamo sa 28:22 u prvom meču finala Kupa Srbije odigranom u Novom Sadu. Naš tim tako nosi šest golova prednosti u Pančevo pošto će odluka o pobedniku pasti u nedelju.

Očekivano težak meč sa Pančevcima. Na poluvremenu samo +1. Egal do 40 minuta, a onda se prednost polako podizala. Ponovo se pokazalo šta znači širok roster, toliko podjednako kvalitetnih igrača. Ovoga puta iskočili su Aziz, strelac 6 golova, kao i mladi pivotmen Rogan sa 5 koliko je dao i srednjak Puhovski, poput desnog krila Milenkovića. Trener Rojević bio je suspendovan za ovaj meč, a njegov prvi pomoćnik Kukić i na ovom susretu bio je prinuđen da kombinuje i da rotira igrače na desnom beku, a opet je odbrana bila ta koja je svela protivnika na najviše 22 gola. Nije bilo ni suspedovanog Ocvirka, kao ni od ranije povređenih Milića, Arsenića i Grozdanića. Prednost od šest golova nije prevelika, ali je značajna pred revanš u Pančevu.