Vojvodina dostojna velikanu

Rukometaši Vojvodine poraženi su u Vespremu od najtrofejnije mađarske ekipe sa 31:26 u poslednjem meču GSS lige, u godini na izmaku.

Vosa

Ako se za neku utakmicu, uprkos porazu, može reći da ima niz pozivnih strana, onda je to ovaj meč. Nije počelo dobro. Domaći su već nakon deset minuta imali +7, a tu prednost održavali su do 50. minuta. Kada se pomislilo da će usledi ubedljiv poraz, naši rukometaši odigrali su maestralno. Parirali su u finišu susreta jednoj od najboljih ekipa današnjice u svim segmentima igre i na kraju izgubili sa ''pristojnih'' pet golova razlike. Prethodno izrečeno ima težinu ako se doda činjenica je Vesprem u dosadašnjem delu regionalne lige u proseku postizao preko 30 golova, a da je rivale pobeđivao sa duplo većom razlikom nego što je Vojvodinu. Naš šampion godinu završava na devetom mestu, sa šest bodova.