Rukometaši Vojvodine, rođeni 2000. i mlađi, koji su predstavljali Srbija na Igrama mladih u Splitu, osvojili su zlatnu medalju. Novosađani su bili uspešniji od šampiona Hrvatske ekipe Metković i prvaka BiH bosanskih Dubica. Podsećamo da veliki deo tog sastava čine pioniri rođeni 2001.godine koji su u prošloj sezoni ostvarili 35 pobeda u isto toliko utakmica kako na domaćoj, tako i na inostranoj sceni. Tako su Vošini kadeti, dominaciju u zemlji, preneli i na region što još jednom potvrđuje da je "Budućnost u našim rukama".

