Zlatni iz Splita primljeni u gradskoj kući

Kadetima Vojvodine, koji su kao najbolji u Srbiji predstavljali našu zemlju na Igrama mladih u Splitu, organizovan je svečani prijem u gradskoj kući gde ih je pozdravio sekretar za sport i omladinu Novog Sada gospodin Ognjen Cvetičanin. Podsećamo, izabranici Borisa Rojevića osvojili su zlato na 20-tim jubilarnim Igrama pošto su nadigrali renomiranu rukometnu akademiju Metković i bosanske Dubice.

rukometasi

– Ponosni smo na ove mlade momke. Oni razvijaju toleranciju, fer plej i sportski duh. Pravi su primer svojim vršnjacima. Osim toga, naš klub doživljava najbolje godine u radu sa mladima i to nam je put vodilja – rekao je direktor Darko Jevtić.

Leave a Reply